SKP Ocel Třinec
SK Olympik Mělník

22. kolo, Pá 09.03 20:00

SKP Ocel Třinec7
SK Olympik Mělník4

SKP Ocel Třinec

21. kolo, Pá 02.03 20:00

1.FC Nejzbach Vysoké M..4
SKP Ocel Třinec3

Helas Brno

20. kolo, Pá 23.02 20:00

SKP Ocel Třinec6
Helas Brno1

SKP Ocel Třinec

19. kolo, Pá 16.02 20:00

AC Gamaspol Jeseník5
SKP Ocel Třinec1

SKP Ocel Třinec

18. kolo, Pá 26.01 20:00

SK Slavia Praha9
SKP Ocel Třinec2

Gardenline Litoměřice

17. kolo, Pá 19.01 20:00

SKP Ocel Třinec1
Gardenline Litoměřice..9

SKP Ocel Třinec

16. kolo, Pá 12.01 20:00

AC Sparta Praha7
SKP Ocel Třinec1

FC Démoni Česká Lípa

15. kolo, Pá 05.01 20:00

SKP Ocel Třinec2
FC Démoni Česká Lípa..5

SKP Ocel Třinec

14. kolo, Pá 22.12 20:00

Interobal Plzeň4
SKP Ocel Třinec1

Svarog FC Teplice

13. kolo, Pá 15.12 20:00

SKP Ocel Třinec5
Svarog FC Teplice8

Na pivotovi se cítím dobře, ale výkony můžou být i lepší

Na pivotovi se cítím dobře, ale výkony můžou být i lepší

Nejlepší hráč měsíce února podle vás fanoušků byl Filip Przyczko. Ten nám zhodnotil uplynulou základní část sezony a také vyhlídky své i klubu do budoucna.

Soubojem s Hradcem Králové skončila základní část letošního ročníku první ligy. Poprvé v historii jsme se zachránili. Věřil jsi v tenhle výsledek i po domácím vystoupení s Českou Lípou?

Po utkání s Českou Lipou jsme byli všichni zklamání a naštvání, odehráli jsme špatné utkání. Ale já jsem stále věřil že se zachráníme, však bylo ve hře ještě 6 bodů, ale to jsme museli vyhrát těžký zápas v Plzni a doma s Hradcem a to se nám podařilo za což jsme rádi.

Nakonec se ještě povedlo uhrát play off. Co ty říkáš na konforntaci s Chrudimí? Už bys radši měl volno a klid od futsalu než hrát sérii ve které prakticky nemáme šanci uspět?

Tak play off je už opravdu třešnička na dortu. Opravdu to nikdo nečekal i když po Plzni jsme si říkali že by to tak mohlo dopadnout. Ale naším cílem byla hlavně záchrana za kterou jsme rádi. A co se týče play off, tak já osobně už bych chtěl mít volno, sezóna byla náročná. Ale rád si zase zahraji s takovým mužstvem jako je Chrudim, pro mě je to vždy zážitek si proti nim zahrát. Prostě si ty zápasy s Chrudimi užijeme a pokusíme se nějaký vyhrát.

¨V posledních kolech jsi předvedl mimořádnou formu a dost ses přičinil o naší záchranu. Naši fanoušci tě i vyhlásili nejlepším hráčem měsíce února, čím to, že ti to začalo padat až ke konci sezony?

Hlavně bych chtěl fanouškům poděkovat, je pro mě velká čast, že hlasovali pro mě. Je pravda, že v posledních zápasech mi to tam padalo mnohem více než ze začátku sezony, možná to je tim, že jsem ze začátku moc nehrával a teď dostávám mnohem více možností hrát za což jsem rád. Góly které jsem dal jsou zásluhou celého týmu bez kterého bych je nedával. Ta forma by mohla být určitě ještě lepší, osobně si myslím ,že umím podat ještě lepší výkony a pomoct mužstvu k lepším výsledkům.

Kromě futsalu hraješ i velký fotbal v Krajském Přeboru za Vendryni. Pracuješ na šichty. Asi to není úplně ideální stav a v dlouhodobém měřítku si asi bude potřeba zvolit sport, nemyslíš?

Tuhle tu otázku si pokládám hodně často. Je toho hodně, sice jsem ještě mladý ale už toho mám někdy až nad hlavu. Určitě budu muset do budoucna něco z toho vypustit. Není to jednoduché hrát fotbal, futsal, chodit na šichty, ale dá se to zvládnout. Nejhorší to je když si musím vzít v práci volno nebo za někým chodit ať mi směnu vymění, protože toho volna v práci moc není. Potřeboval bych nějaké to volno navíc což je problém.

Jak vidíš budoucnost našeho týmu? Poprvé jsme se v lize udrželi, ale jak se říká, druhá sezóna bývá pro nováčka těžší než ta první. Očekáváš další tabulkový posun nebo spíše zase boj o záchranu?

Další sezóna bude určitě těžká a náročná. Já bych si přál, abychom hráli play off a ne pořád o záchranu, to nikoho nebaví. Musíme sbírat body od začátku sezony a ne to zachraňovat až na poslední chvili, pak nás to stojí hodně sil a nervů. V další sezóně se musí zlepšit hlavně tréninková morálka a nebylo by od věci přivést do klubu nějaké nové hráče, aby se zvětšila konkurence v mužstvu, i tréninky by byly hned lepší a kvalitnější kdyby nás na ně chodilo aspoň 12 a ne 8,7 pak nemůžeme ani cvičit žádné herní situace.

Co trenér Bucciol, jak se ti pracovalo první sezónu s tímto koučem?

Trenér Bucciol je hodně kvalitní kouč, jde vidět, že už toho má opravdu hodně za sebou. Od jeho příchodu jsem začal hrávat na pozici pivota a myslím si, že mi to vyhovuje více než obránce. Trenér je hodně vítězný typ, chce za každou cenu vyhrát, i proto ho jde na lavičce nejvíce slyšet. Někdy se soustředím více na to jak na mě mluví ze střídačky než na svou hru. Ale jsem každopádně rád za každou jeho radu. Urcitě budu rád, když s námi bude pokračovat i další sezónu, ještě se máme hodně co učit. S trenérem Bucciolem se každý trénink zlepšujeme, jeho tréninky jsou hodně kvalitní.

Kdybychom v Play Off nenarazili na Chrudim a ty sis mohl vybrat soupeře, koho bys sis z té nejlepší osmičky zvolil? Proti komu se ti nejlépe hrálo?

Proti Chrudimi si rád zahraju. Jak už jsem říkal, pro mě je zážitek si proti nim zahrát. Ale kdybych si mohl vybrat tak by to byla buď Plzeň, se kterou se mi podařilo dát nějaký ten gól, bylo důležité že jsme ten zápas zvládli. A potom Sparta, s ní vždy hrajem vyrovnané utkání až na to poslední, které se hrálo i v TV.

Děkuji za rozhovor

Diskuze

Disqus

Nejbližší narozeniny

04.05.2018 Michal Mikyska (21)
14.05.2018 Adam Puczok (17)
16.05.2018 Adam Kotas (20)
24.05.2018 Tomasz Gleta (17)
26.05.2018 Martin Sikora (24)
Třinecké Železárny Moravia Steel Likop Cash Point Trafinoil Select

Počet návštěv: 23720
Posledních 30 dnů: 243 | Posledních 7 dnů: 65 | Poslední den: 13

© 2018 SKP Ocel Třinec | Všechna práva vyhrazena | skpoceltrinec@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne