SKP Ocel Třinec
VŠSK Zlín

12. kolo, Pá 14.12 20:00

SKP Ocel Třinec4
VŠSK Zlín4

Žabinští Vlci Brno

11. kolo, Pá 07.12 20:00

SKP Ocel Třinec3
Žabinští Vlci Brno5

SKP Ocel Třinec

10. kolo, Pá 30.11 20:00

AC Gamaspol Jeseník9
SKP Ocel Třinec4

FC Tango Hodonín

9. kolo, Pá 23.11 20:00

SKP Ocel Třinec6
FC Tango Hodonín6

SKP Ocel Třinec

8. kolo, So 17.11 20:00

FC Baník Ostrava4
SKP Ocel Třinec3

ASM Dolní Loučky

7. kolo, Pá 09.11 20:00

SKP Ocel Třinec12
ASM Dolní Loučky2

SKP Ocel Třinec

6. kolo, Pá 02.11 20:00

Nejzbach Vysoké Mýto8
SKP Ocel Třinec1

SKP Ocel Třinec

5. kolo, Pá 26.10 19:30

Baracuda Jakubčovice8
SKP Ocel Třinec15

SKP Ocel Třinec

3. kolo, Ne 14.10 17:30

FERRAM Opava8
SKP Ocel Třinec5

USK Ostrava

2. kolo, Pá 05.10 20:00

SKP Ocel Třinec4
USK Ostrava 2

SKP Ocel Třinec

13. kolo, Ne 13.01 16:30

USK Ostrava
SKP Ocel Třinec

FERRAM Opava

14. kolo, Ne 20.01 18:00

SKP Ocel Třinec
FERRAM Opava

Baracuda Jakubčovice

16. kolo, Pá 01.02 20:00

SKP Ocel Třinec
Baracuda Jakubčovice

Nejzbach Vysoké Mýto

17. kolo, Pá 08.02 20:00

SKP Ocel Třinec
Nejzbach Vysoké Mýto

SKP Ocel Třinec

18. kolo, Pá 22.02 20:00

ASM Dolní Loučky
SKP Ocel Třinec

FC Baník Ostrava

19. kolo, Pá 01.03 20:00

SKP Ocel Třinec
FC Baník Ostrava

SKP Ocel Třinec

20. kolo, Pá 15.03 20:30

FC Tango Hodonín
SKP Ocel Třinec

AC Gamaspol Jeseník

21. kolo, So 23.03 20:00

SKP Ocel Třinec
AC Gamaspol Jeseník

SKP Ocel Třinec

22. kolo, Pá 29.03 20:00

Žabinští Vlci Brno
SKP Ocel Třinec

Junioři z Chrudimi přivezli čtyři body.

Junioři z Chrudimi přivezli čtyři body.

1.kolo má za sebou juniorská liga. Naše týmy U19 a U17 jely do Chrudimi, kde se utkaly s ERA-PACKem a Vysokým Mýtem, v notně oslabených sestavách, přesto vůbec nezklamaly.

Pouze se šesti hráči do pole vyrazila k turnaji naše U17, která byla limitována zraněními důležitých hráčů. U19 na tom byla dokonce ještě hůř, kvůli kolizi s velkým fotbalem a také marodkou vyrazilo do Chrudimi pouze pět hráčů do pole v dresu U19, ty alespoň mohli doplnit hráči z mladší kategorie.

1.FC Nejzbach Vysoké Mýto U17 - SKP Ocel Třinec U17 1:1 (0:1)

Branky a nahrávky: 27. Štanglica – 6. Szotkowski

1.FC Nejzbach Vysoké Mýto: Daněk – Šidík, Klofanda, Švejda, Kanta, Bednár, Rajnoch, Dastych, Zachař, Sůva, Štanglica
SKP Ocel Třinec: Chromik (Svider) – Gottfryd, Martynek, Chmiel, Walek, Kisza, Szotkowski

Jako první do zápasů zasáhla naše U17, která nastoupila proti stejně starým hráčům Vysokého Mýta. Vzhledem k počtu hráčů našeho týmu se nedal očekávat nějaký hurá futsal. Náš tým hrál z poctivé obrany a hrozil především z brejkových situací. Již v 6´ jsme se mohli radovat z vedení. Filip Szotkowski totiž využil zmatků v domácí obraně a neváhal rozvlnit síť za Daňkem. Domácí sice byli častěji na míči, přesto se do velkých šancí nedostávali, k čemu se ale dostali, chytl brankář Chromik, nováček v týmu. Až ve 27´ domácí srovnali. Autorem branky byl Štanglica, který se v nedávném TV duelu prosadil i proti našemu A-týmu. Do konce zápasu měli oba týmy po jedné velké šanci. Nejprve Martynka vychytal Daněk, na druhé straně Rajnoch orazítkoval spojnici. Náš tým tak hned v úvodním duelu  získal první bod v sezoně, vyrovnal tak loňský bodový zisk a teď se již může jen překonávat..:-)

 

1.FC Nejzbach Vysoké Mýto U19 - SKP Ocel Třinec U19 2:4 (2:1)

Branky a nahrávky: 15. Matyáš (Horáček), 18. Jandera (Novotný) – 18. Wilk (Badura), 27. Badura (Latocha), 38. Badura, 40. Latocha (Badura)

1.FC Nejzbach Vysoké Mýto: Novotný (Průšek) – Horáček, Richter, Matyáš, Novotný, Klenor, Surma, Pospíšil, Jandera (C), Vařečka, Pácalt
SKP Ocel Třinec: Szotkowski – Badura, Cieslar, Latocha, Wilk, Kreželok, Walek, Chmiel, Martynek

Proti stejnému soupeři se ve svém prvním duelu v sezoně představila i naše U19. Opět se hra odvíjela podle našich možností a tak jsme sáhli spíše k defenzivní taktice která příliš futsalové krásy nepřinesla. Přesto v duelu úřadoval kapitán Badura který měl prsty ve všech čtyřech brankách našeho týmu. Skóre duelu mohl otevřít v desáté minutě Latocha, byl totiž sám před Novotným, ale překonat jej nedokázal. A tak na druhé straně trestali ještě do poločasu domácí. V 15´ otevřel skóre do prázdné branky Matyáš a jen o tři minuty později Jandera zvýšil na rozdíl dvou branek a s našim týmem to vypadlo zle. Jenomže hned po půl minutě reagoval tvrdou střelou Wilk a vykřesal naději pro  náš tým. Skóre zápasu otočil v náš prospěch kapitán Badura. Nejprve trefou z přímého kopu srovnal, poté po narážečce s tyčí překlonil skóre na naší stranu. Na konečných 4:2 upravil ještě v poslední minutě Latocha a mohli jsme se tak radovat z první výhry v sezoně. 

 

FK ERA-PACK Chrudim U17 - SKP Ocel Třinec U17 6:2 (2:0)

Branky a nahrávky:  3. Balog (Hůlka), 19. Svěrák (Rajnoch), 28. Rajnoch, 31. Říha, 36. Mates (Rajnoch), 39. Balog (Mates) – 22. Kisza, 36. Walek

FK ERA-PACK Chrudim: Jákl (Lenihan) – Říha, Mates, Nemšovský, Havrda, Rajnoch, Balog, Havelka, Ráliš, Hůlka, Formáček, Svěrák, Václavíček
SKP Ocel Třinec: Svider (Chromik) – Gottfryd, Martynek, Chmiel, Walek, Kisza, Szotkowski

Druhé utkání U17 už bylo spíše o tom kolik toho domácí zvládnout nasázet. Náš tým sice bránit svědomitě, bohužel mu z pochopitelných důvodů docházely síly. Ničemu nepomohla ani rychlá branka Baloga, který otevřel skóre již ve 3´. Náš tým i přes velký tlak Chrudimi dlouho odolával, až v 19´ se ostrou ranou prosadil Svěrák. V úvodu druhé půle to ale vypadalo na drama, k zakončení se totiž dostal Kisza a se štěstím dokázal prostřelit Jákla. Až na konci úvodní půl hodiny domácí skóre definitivně zlomili, nejprve se prosadil Rajnoch a chvíli po něm z dorážky Říha. Pět minut před koncem sice snížil Kuba Walek na 4:2, domácí rychle odpověděli góly Matese a Baloga a dali výsledku konečnou podobu.

 

FK ERA-PACK Chrudim U19 - SKP Ocel Třinec U19 4:3 (1:1)

Branky a nahrávky: 9. Mužík (Ikizgül), 30. Mužík (Ikizgül), 32. Mužík (Šibal), 35. Panchártek (Müller) – 4. Cieslar (Latocha), 22. Latocha, 31. Latocha

FK ERA-PACK Chrudim: Bartaloš – Müller, Mužík, Janyš, Šibal, Panchártek, Ikizgül, Unger, Maršálek, Slavík
SKP Ocel Třinec: Szotkowski – Badura, Cieslar, Latocha, Wilk, Kreželok, Walek, Chmiel, Martynek

Druhý zápas U19 proti Chrudimi nabídl velice dramatickou podívanou, ve které dlouho tahal za delší konec náš tým, bohužel na konci se radovali domácí. Byl to však náš tým, který otevřel skóre duelu. Konkrétně Vojta Cieslar našel střelou z dálky mezeru mezi nohama Bartaloše a mohl se radovat. Bohužel o pět minut později se tvrdou ranou prosadil Mužík a začínalo se odznova. Až do konce poločasu jsem dobře bránili a do kabin tak šli za nerozhodného stavu. Hned po nástupu na hřiště jsme se ovšem opět mohli radovat. Latocha utíkal sám na Bartaloše a zkušenou kličkou nás opět poslal do vedení. Následně se za oběma brankáři rozehrály tyče. Břevno naš branky nejprve napálil Mužík, na druhé straně se to samé povedlo Krezelokovi. Deset minut před koncem vyrovnal druhou brankou v duelu Mužík, nebylo to však na dlouho. O minutu později jsme nejprve nastřelili tyč, o další minutu později zkusil štěstí Latocha z úhlu a opět nás poslal do vedení. 16 vteřin, tak dlouho trvalo naše třetí vedení v zápase, než si hattrick připsal Mužík. Pět minut před koncem se duel rozhodl, domácí se dostali do brejku, Muller našel volného Panchártka a ten rozhodl, že se body dělit nebudou..

O ty další se naši hráči porvou již tuto neděli, 3.12. v Hodoníně, kde je bude čekat domácí Tango a také Helas Brno.

Galerie k aktualitě

Diskuze

Disqus
Třinecké Železárny Moravia Steel Cash Point Trafinoil Select

Počet návštěv: 27782
Posledních 30 dnů: 941 | Posledních 7 dnů: 208 | Poslední den: 32

© 2018 SKP Ocel Třinec | Všechna práva vyhrazena | skpoceltrinec@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne