SKP Ocel Třinec
SKP Ocel Třinec

22. kolo, Pá 29.03 20:00

Žabinští Vlci Brno6
SKP Ocel Třinec5

AC Gamaspol Jeseník

21. kolo, So 23.03 20:00

SKP Ocel Třinec4
AC Gamaspol Jeseník4

SKP Ocel Třinec

20. kolo, Pá 15.03 20:30

FC Tango Hodonín6
SKP Ocel Třinec3

FC Baník Ostrava

19. kolo, Pá 01.03 20:00

SKP Ocel Třinec6
FC Baník Ostrava0

SKP Ocel Třinec

18. kolo, Pá 22.02 20:00

ASM Dolní Loučky2
SKP Ocel Třinec2

Nejzbach Vysoké Mýto

17. kolo, Pá 08.02 20:00

SKP Ocel Třinec3
Nejzbach Vysoké Mýto4

Baracuda Jakubčovice

16. kolo, Pá 01.02 20:00

SKP Ocel Třinec8
Baracuda Jakubčovice5

FERRAM Opava

14. kolo, Ne 20.01 18:30

SKP Ocel Třinec5
FERRAM Opava1

SKP Ocel Třinec

13. kolo, Ne 13.01 16:30

USK Ostrava 3
SKP Ocel Třinec8

VŠSK Zlín

12. kolo, Pá 14.12 20:00

SKP Ocel Třinec4
VŠSK Zlín4

SKP Ocel Třinec

1. kolo, Pá 27.09 20:00

Baracuda Jakubčovice
SKP Ocel Třinec

VŠB-TU Ostrava

2. kolo, Pá 04.10 20:00

SKP Ocel Třinec
VŠB-TU Ostrava

SKP Ocel Třinec

3. kolo, Pá 11.10 20:00

SK Amor Lazor Vyškov
SKP Ocel Třinec

SKUP Olomouc

4. kolo, Pá 18.10 20:00

SKP Ocel Třinec
SKUP Olomouc

SKP Ocel Třinec

5. kolo, Pá 25.10 20:00

AC Gamaspol Jeseník
SKP Ocel Třinec

NEZNÁMY

6. kolo, Pá 01.11 20:00

SKP Ocel Třinec
NEZNÁMY

SKP Ocel Třinec

7. kolo, Pá 08.11 20:00

ASM Dolní Loučky
SKP Ocel Třinec

FC Tango Hodonín B

8. kolo, Pá 15.11 20:00

SKP Ocel Třinec
FC Tango Hodonín B

SKP Ocel Třinec

9. kolo, Pá 22.11 20:00

Žabinští Vlci Brno
SKP Ocel Třinec

FERRAM Opava

10. kolo, Pá 29.11 20:00

SKP Ocel Třinec
FERRAM Opava

Další šlágr kola, jedeme do Jeseníku!

Další šlágr kola, jedeme do Jeseníku!

Série těžkých duelů pro náš tým pokračuje již dnes zápasem v Jeseníku.

Po divoké remíze 6:6 v domácím duelu s Tangem Hodonín náš čeká další těžký oříšek, lídr soutěže AC Gamaspol Jeseník, další z týmů, se kterými jsme se potkávali v nejvyšší soutěži. Bohužel jak my, tak Jeseník jsme se v loňském roce neudrželi a přesunuli se tak o patro dolů.

Našemu týmu patří zatím pátá příčka tabulky s osmibodovou ztrátou právě na vedoucí Jeseník, ten zatím ztratil body pouze porážkou na hřišti Hodonínu. To náš tým se trápí především na hřišti soupeřů, kde jsme hned 3x prohráli (Opava, Mýto, Baník) a dvakrát jsme vyhráli na hřištích Zlína a Jakubčovic. Doma jsme si připsali dvě vítezství s USK Ostrava a Dolními Loučkami a přidali jsme remízu s Hodonínem.

Jeseník má na svém kontě z osmi zápasů sedm vítězství a pouze jednu porážku v Hodoníně. Jinak jsou jeseníčtí ve své nové hale stoprocentní, s porážkami z ní odjelo Vysoké Mýto, Žabinští Vlci a s výpraskem i USK Ostrava.

Uvidíme co  přinese dnešní zápas, náš tým pojede do Jeseníku v pořádně oslabené sestavě a tak budeme těžkému soupeři čelit zuby nehty.

Poslední vzájemný zápas týmů

 

AC Gamaspol Jeseník - SKP Ocel Třinec 5:1 (1:0)

Rozhodčí: Čep Radim (8,3), Filipský Radim (8,3), Havlík Přemysl Delegát: Bednář Kamil 

Diváků: 150 

Stadion: SH Gymnázium Šumperk
Branky: 6. Žák Michal (Plhák Patrik), 33. Marcinov David (Vavrač Jan), 36. Macura David (Plhák Patrik), 37. Vavrač Jan (Macura David), 40. Macura David (Mráz Jiří) - 24. Cieslar Josef (Kantor David)
ŽK: Řezníček Jakub, Macura David, Plhák Patrik, Vavrač Jan - Blahut Jan, Hudzieczek Jaroslav 

ČK: 0 - Polášek Radek, Kantor David 
AC Jeseník: Růžička Martin, Till Jakub, Řezníček Jakub, Macura David, Daniel Jan, Mráz Jiří, Žák Michal, Plhák Patrik, Vavrač Jan, Marcinov David 
Ocel Třinec: Sikora Martin, Blahut Jan, Hudzieczek Jaroslav, Przyczko Filip, Baron Lukáš, Buryan Filip, Polášek Radek, Kantor David, Cieslar Josef, Kreželok Ondřej

Poslední zápasy týmů

 

SKP Ocel Třinec - FC Tango Hodonín 6:6 (2:5)

Branky: 5. Przyczko, 7. Svoboda (vla.), 21. Opluštil (Baron), 23. Przyczko, 35. Samek (Kantor), 37. Samek (Kantor) – 2. Svoboda (Chadzidis), 10. Novotný (Svoboda), 15. Michalec, 15. Cenek (Svoboda), 17. Buc (Buršík), 21. Novotný (Svoboda)

Karty:   20. Samek (TRI) – 27. Buršík (HOD), 36. Cenek (HOD)

SKP Ocel Třinec: Kreželok (Kloda) – Samek (C), Baron, Buryan, Cieslar, Godfryd, Kantor, R. Kisza, T. Kisza, Očadlík, Opluštil, Przyczko.

FC Tango Hodonín: Dvořák – Novotný, Chadzidis, Michalec, Cenek, Svoboda, Buršík (C), Buc, Janulík, Kunický, Horváth.

Rozhodčí: Molík, Filipský.

 

Jakubčovice - AC Gamaspol Jeseník 5:7 (3:4

Branky: 1. Vavros, 23. Vávroš, 30. Chalupa, 31. Mráz – 28. Macijo, 39. Vávrač

Karty:   37. Petr (BJA), 38. Vávroš (BJA) – 37. Plhák (JES)

 

Diskuze

Disqus
Třinecké Železárny Moravia Steel Cash Point Trafinoil Select

Počet návštěv: 29922
Posledních 30 dnů: 114 | Posledních 7 dnů: 23 | Poslední den: 2

© 2019 SKP Ocel Třinec | Všechna práva vyhrazena | skpoceltrinec@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne