SKP Ocel Třinec
FC Tango Hodonín B

8. kolo, Ne 17.11 18:00

SKP Ocel Třinec5
FC Tango Hodonín B5

SKP Ocel Třinec

7. kolo, So 09.11 20:00

ASM Dolní Loučky5
SKP Ocel Třinec6

VŠSK Zlín

6. kolo, Pá 01.11 20:00

SKP Ocel Třinec12
VŠSK Zlín1

SKP Ocel Třinec

5. kolo, Pá 25.10 20:00

AC Gamaspol Jeseník5
SKP Ocel Třinec4

SKUP Olomouc

4. kolo, Pá 18.10 20:00

SKP Ocel Třinec5
SKUP Olomouc6

SKP Ocel Třinec

3. kolo, So 12.10 20:00

SK Amor Kloboučky Vyšk..5
SKP Ocel Třinec2

VŠB-TU Ostrava

2. kolo, Pá 04.10 20:00

SKP Ocel Třinec8
VŠB-TU Ostrava1

SKP Ocel Třinec

1. kolo, Pá 27.09 20:30

Baracuda Jakubčovice3
SKP Ocel Třinec7

SKP Ocel Třinec

22. kolo, Pá 29.03 20:00

Žabinští Vlci Brno6
SKP Ocel Třinec5

AC Gamaspol Jeseník

21. kolo, So 23.03 20:00

SKP Ocel Třinec4
AC Gamaspol Jeseník4

SKP Ocel Třinec

9. kolo, So 23.11 19:15

Žabinští Vlci Brno
SKP Ocel Třinec

FERRAM Opava

10. kolo, Pá 29.11 20:00

SKP Ocel Třinec
FERRAM Opava

SKP Ocel Třinec

11. kolo, Pá 06.12 19:30

FC Baník Ostrava
SKP Ocel Třinec

Baracuda Jakubčovice

12. kolo, Pá 13.12 20:00

SKP Ocel Třinec
Baracuda Jakubčovice

SKP Ocel Třinec

13. kolo, Pá 20.12 20:00

VŠB-TU Ostrava
SKP Ocel Třinec

SK Amor Kloboučky Vyškov

14. kolo, Pá 10.01 20:00

SKP Ocel Třinec
SK Amor Kloboučky Vyšk..

SKP Ocel Třinec

15. kolo, Ne 19.01 19:00

SKUP Olomouc
SKP Ocel Třinec

AC Gamaspol Jeseník

16. kolo, Pá 24.01 20:00

SKP Ocel Třinec
AC Gamaspol Jeseník

SKP Ocel Třinec

17. kolo, So 01.02 20:00

VŠSK Zlín
SKP Ocel Třinec

ASM Dolní Loučky

18. kolo, Pá 07.02 20:00

SKP Ocel Třinec
ASM Dolní Loučky

SKP Ocel Třinec

Jméno Z B G A ŽK ČK ø G ø ŽK ø ČK
1. Ondřej Kreželok 8 0 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
2. Martin Sikora 3 2 0 2 0 0 0.00 0.00 0.00
3. Lukáš Baron 8 16 8 8 0 0 1.00 0.00 0.00
4. Rostislav Kloda 4 0 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
5. Rostislav Kisza 1 1 1 0 0 0 1.00 0.00 0.00
6. Josef Cieslar ml. 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
7. Marián Fraňo 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
8. Filip Przyczko 6 12 8 4 0 0 1.33 0.00 0.00
9. Miroslav Samek 7 6 2 4 2 0 0.29 0.29 0.00
10. Jan Opluštil 6 16 7 9 0 0 1.17 0.00 0.00
11. Daniel Očadlík 4 3 2 1 0 0 0.50 0.00 0.00
12. Filip Buryan 7 12 8 4 3 0 1.14 0.43 0.00
13. David Kantor 7 9 3 6 4 0 0.43 0.57 0.00
14. Vojtěch Csikán 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
15. Marek Godfryd 5 2 2 0 0 0 0.40 0.00 0.00
16. Tomáš Kisza 6 3 2 1 1 0 0.33 0.17 0.00
17. Paweł Michałek 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
18. Dominik Walach 2 0 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
19. Ondřej Trombik 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
20. Lukáš Teofil 5 5 4 1 1 0 0.80 0.20 0.00
Moravia Steel Třinecké Železárny Select

Počet návštěv: 32014
Posledních 30 dnů: 844 | Posledních 7 dnů: 188 | Poslední den: 18

© 2019 SKP Ocel Třinec | Všechna práva vyhrazena | skpoceltrinec@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne